



Скринька для прикрас із дзеркалом, органайзер для ювелірних виробів (синій)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DE16
299 ₴
259 ₴
Показати оптові ціниЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Елегантна компактна скринька для зберігання прикрас — ідеальне рішення для дбайливого зберігання кілець, сережок, підвісок та інших аксесуарів. Виготовлена в стильному круглому дизайні з м'яким внутрішнім оздобленням, яке захищає прикраси від подряпин і пошкоджень. Вбудоване дзеркало робить використання ще зручнішим.
Скринька обладнана декількома відділеннями для акуратної організації прикрас і надійною кнопкою-застібкою. Завдяки компактному розміру її зручно брати із собою в поїздки або зберігати вдома на туалетному столику.
Характеристики:
- Матеріал: екошкіра, текстиль
- Розмір: 11*10*3,3 см
- Колір: синій

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Синій |
| Ширина | 110 мм |
| Висота | 33 мм |
| Діаметр | 100 мм |
| Стан | Новий |
| Внутрішня обробка | Фланель |
Інформація для замовлення
- Ціна: 259 ₴


