Ручна точилка для кухонних ножів та ножиць
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: KIT106
150 ₴
79 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компактна ручна точилка для кухонних ножів та ножиць — це зручний і практичний інструмент, який допоможе швидко відновити гостроту лез у домашніх умовах.
Абразивні матеріали ефективно повертають лезам гостроту без зайвих зусиль і подовжують термін їх служби.
Компактні розміри роблять цей інструмент ідеальним для зберігання на кухні. Це чудове рішення для тих, хто цінує гострі ножі, але не хоче витрачати час і кошти на професійне заточування.
Характеристики:
- Матеріал: Пластик
- Колір: Жовтий
- Місце для заточування: 1
- Вага: 20 грамм
- Розміри: 4.5*5.5*3.5 см

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Точилка механічна |
| Довжина | 45 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Висота | 35 мм |
| Вага | 20 г |
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Жовтий |
| Призначення | Для ножів та ножиць |
Інформація для замовлення
- Ціна: 79 ₴









