



Сумка-чохол для телефону, ключів, на руку, для бігу, велоспорту "HandBag" яскрава (блакитний)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: ES22
350 ₴
209 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Представляємо до вашої уваги нову модель яскравих сумок на руку для бігу "HandBag".
Чехол чудово підходить для занять у спорт-залізу, бігу, вело їзди, а також для занять активними видами спорту.
Сумочка компактна, але містка. Є два основних відділення на блискавці. Використовується для зберігання смартфона, навушників, ключів та інших речей.
Зручне кріплення на липучці надійно зафіксує чохол на вашій руці.
Характеристики:
- Габарити: 19*10,5*3 см
- Матеріал: полиэстер, оксфордська тканина
- Колір: Блакитний

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Поліестер |
| Форма | Прямокутна |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Блакитний |
| Кількість відділень | 2 |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 19 см |
| Ширина | 10.5 см |
| Глибина | 3 см |
| Вага | 50 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипедної сумки | Ручна сумка |
| Кількість кишень | 2 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 209 ₴


