
Качалка текстурна Сердечки, кондитерська качалка з дерева з сердечками
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: KIT83
349 ₴
299 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Представляємо вам кондитерську текстурну качалку для тіста. Вона виготовлена з міцного вологостійкого дерева твердих порід із глибоким гравіюванням – принт Сердечки. Саме такий принт надасть вашим виробам оригінального та красивого зовнішнього вигляду. Печиво з сердечками буде виглядати дуже затишно!
Скалка має зручні ручки для комфортного захоплення. Сам валик оборотний і прокручується під час використання. Це полегшує процес розкочування тіста і дозволяє рівномірно розподіляти тиск на поверхню.
Текстурна качалка з милими сердечками буде чудовим подарунком для друзів, діток, кондитерів, а також на новосілля.
Характеристики:
- Матеріал: дерево
- Розмір валика: 16,5*4 см
- Довжина всієї качалки: 35 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Матеріал качалки | Дерево |
| Матеріал ручки | дерево |
| Довжина робочої частини | 16.5 см |
| Загальна довжина | 35 см |
| Діаметр | 4 см |
| Обертовий валік | Так |
| Країна виробник | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 299 ₴


