Представляємо вашій увазі стильну новинку – класичний чорний ремінь. Окрасою служить золотиста пряжка-застібка. Виглядає дуже мінімалістично і оригінально! Конструкція ременя дозволить його регулювати по довжині (від 48 до 88 см).
Ремінь гарно виглядає на талії, одягається на жакет, піджак, сукню, спідницю, туніку і т.д. Такий аксесуар прикрасить будь-який образ і неодмінно приверне до себе увагу!
Характеристики:
- Довжина ременя: 48-88 см (регулюється)
- Ширина: 1,5 см
- Вага: 48 г
- Матеріал: штучна шкіра, метал
- Колір: чорний
- Фурнітура: золотиста

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Тип ременя | Універсальний |
| Стать | Жіноча |
| Длина ремня | 880 мм |
| Ширина ремня | 150 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Тип застежки | Пряжка замок |
| Колір | Чорний |
| Коротшає | Так |
| Стан | Новий |
| Матеріал пряжки | Металева |
| Розмір ременя | 81-90 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 249 ₴









