



Стильний жіночий гаманець із яскравою вишивкою вишні «Cherry» (чорний)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: ВW20
399 ₴
310 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Представляємо для вас стильний і практичний гаманець із декоративною вишивкою "Cherry". Модель виконана з якісного матеріалу з текстурованою поверхнею, приємною на дотик і стійкою до зношування.
Глибокий чорний колір надає виробу універсальності, а вишиті червоні вишні додають грайливості й оригінальності.
Гаманець зручно складається, всередині передбачені відділення для купюр, банківських карток і монет.
Компактний розмір дає змогу легко помістити його в сумку.
Ідеальний вибір для тих, хто цінує поєднання функціональності та стильних деталей.
Характеристики:
- Матеріал: штучна шкіра
- Розмір: 12,5*8,5*1,5 см
- Колір: чорний
- Кількість відділень: для купюр — 1, для монет — 1, для карток — 8
- Застібка: кнопка, блискавка

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Кнопки, Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Оздоблення та прикраси | Вишивка |
| Довжина | 12.5 мм |
| Ширина | 8.5 мм |
| Товщина | 1.5 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 310 ₴


