Якість так собі. Китай китайський. Може попрацює… Але продавець його не робив… Хоча ціна за таке повинна бути нижчою. Як на мене, друзі.
Брала доя заливки свечей,очень довольна
Всё на высоте
Отзывы о компании Traffic Store
Якість так собі. Китай китайський. Може попрацює… Але продавець його не робив… Хоча ціна за таке повинна бути нижчою. Як на мене, друзі.
Брала доя заливки свечей,очень довольна
Всё на высоте